Bucatari (commis, CDP, sous chef) Anglia - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de 17 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra in lanturi de restaurante din Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxa!

Locatiile sunt pe tot teritoriul Angliei.
Plecari urgente pentru un Hotel Marriot in sudul Angliei si un lant de restaurante in zona Bristol.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Pozitiile disponibile in acest moment sunt:
- Bucatar-sef de schimb(Sous chef)
- Bucatar (Chef de partie)
- Bucatar incepator (commis chef)

Oferta:
- salarii cuprinse intre 1250 lire net/luna – 1600 lire net/luna, in functie de pozitie si experienta
- contract legal de munca pe minim un an- asigurare medicala si sociala, incluse
- 4 saptamani de concediu platit, dupa 12 luni de lucru
- training gratuit
- posibilitate de promovare

Daca sunteti interesat/a de oferta, va rog sa trimiteti CV-ul direct prin e-mail la: office@head-hunting.ro

Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

Telefon: 0723.188550
www.head-hunting.ro

CERINTE

- bucatar-sef de schimb (jr.sous chef, sous chef) - minim 6 ani experienta
- Bucatar (Chef de partie) cu 3-4 ani experienta
- commis chef - experienta minim 1 an in bucatarie internationala
- diploma bucatar
- limba engleza la nivel conversational, obligatoriu
- disponibilitate si dorinta pentru un angajament de 2-3 ani

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.