Asistente medicale pentru spital din Qatar - Interviuri 28 mai in Bucuresti - Fara comision

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENTE MEDICALE IN SPITAL - QATAR

Interviuri cu angajatorul - 28 Mai in Bucuresti

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Oferta:
- salarii incepand cu 1600 euro in mana
- cazare si mancare gratuite
- asigurare medicala
- bilet de avion oferit gratuit de catre angajator

Primul interviu va fi pe Skype, interviul urmator direct cu angajatorul in Bucuresti.
Daca sunteti acceptat/acceptata la interviul cu angajatorul veti primi in aceeasi zi contractul de munca.
Plecarile se vor face in aproximativ o luna si jumatate.

CERINTE

- diploma asistenta medicala
- experienta minim 1 an
- engleza la nivel mediu-avansat (B2 - C1)

Daca nu indepliniti cerintele pentru aceste pozitii,va putem oferi locuri de munca in Anglia.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.