ANGAJAM TRADUCATOR

SC SPEAK UP SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam persoane in toata tara pentru alucra ca si traducator pe anumite limbi de circulatie internationala.Sunt proiecte diverse pentru companii diferite de tipul project work sau unele chiar full time sau si part time.In unle cazuri reprezinta doar traducerea efectiva a anumitor documente si contracte pe calculator si in acest caz se poate lucra si de acasa.Exista termene limita de finalizare aproiectelor dar avantajul este ca puteti sa va organizati timpul cum doriti.La fel puteti lucra in functie de nivelul de cunoasterea a limbii respective si ca hostess depinde si de aspectul fizic si puteti pur si simplu sa fiti gazed la anumite receptii si intruniri,evenimente.

CERINTE

Cautam persoane care sa cunosca pe anumite nivele una sau mai multe limbi straine de circulatie intermnationala(engleza,germana,franceza,spaniola,etc).Avem nevoie de persoane care cunosc aceste limbi in diferite stadii nu neparat avansat dar si altele care stapanesc aceste limbi foarte bine.

BENEFICII OFERITE

Se ofera bonusuri in functie de realizari.

Compania nostra se ocupa cu dezvoltarea unor proiecte si evenimente in tara dar si promoveaza o serie de produse variate din domeniul artistic si nu numai.
Realizam anumite evenimente dar si intruniri.Realizam diverse materiale publicitare dar si alte servicii.