Angajam Tehnoredactor Calculator

SC RO IT PRODSERVIMEX SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam persoane in toata tara care sa cunoasca sa lucreze pe calculator ca si tehnoredactare pentru a realiza anumite proiecte publicitare.Se lucreaza de acasa si sunt anumite proiecte project work si part time.Sunt proiecte pentru anumite companii cu care lucram si reprezinta asezarea in pagina,aranjarea intr-o anumita ordine a materialului,scrierea si copierea acestora pe calculator intr-unanumit format de tipul word,etc

CERINTE

Cunostinte de operare calculator,pachetul Office si de Internet etc.
Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala constitue un avantaj.
Se lucreaza in toata tara ca si locatie si sunt anumite termene de predare si de realizare a comenzilor care se realizeaza acasa de cele mai multe ori.
Trebuie sa aveti la dispozitie un calculator cu softul afferent:cel putin pachetul office instalat pe acesta.

BENEFICII OFERITE

Se ofera bonusuri in functie de realizari.

Suntem un grup de societati care formeaza un sistem care dezvolta mai multe proiecte pe partea de mediere si solutii de mediere dar si alte activitati conexe de consultanta pe diverse proiecte de afaceri.