Angajam mediatori

VICTOR & IGOR INTERNATIONAL SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Angajam ca si mediator absolventi de studii superioare cu capacitate deplina de exercitiu, cu vechime in munca de cel putin 3 ani. Pe diferite domenii de activitate:inginerie,economie,drept.

CERINTE

- Foarte bune abilitati de utilizare PC: E-mail, Word, Excel, Power Point
- Capaciatate de organizare, capacitate de lucru in echipa, initiativa in luarea deciziilor
- punctualitate, independenta, flexibilitate
- sa lucreaze cu plăcere în condiţii şi mediu de lucru dinamice
- identificare cu obiectivele societăţii
- capacitate de cooperare şi comunicare
- bune abilităţi de organizare a timpului, a sarcinilor şi a locului de muncă
- capacitate de a respecta termene limită
- capacitate de multi – tasking
- Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Telefon de firma
- Laptop
- Masina pentru deplasari
- Training-uri / formare profesionala
- Sistem comisioane pe proiecte
- Program flexibil
- Atmosfera placuta
- Posibilitati de dezvoltare a carierei

Compania se ocupa cu dezvoltarea si implementarea anumitor proiecte pe mai multe domenii si nise.