Angajam Consultanti Solutii Mediere

REBELX PRIME SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Angajam personal calificat cu experienta dar si persoane mai putin calificate care sa activeze pe partea de solutii de mediere pe mai multe domenii de activitate ca si:Inginerie,economie,educatie.Se lucreaza pe anumite proiecte in echipa fiecare persoana ocupandu-se de un anume domeniu pe care activeaza.Se lucreaza la nivel local si se poate lucra :part-time,full time sau pe proiecte de tipul proiect unic.Precum stiti de curand orice companie care are un litigiu este obligata sa se adreseze mai inainte unei solutii de mediere,practic se formeaza anumite echipe in functie si de domeniul de activitate a respectivei companii si se ofera uo solutie,acesta este activitatea in care dorim sa va implicam.

CERINTE

Avem nevoie de personal cu experienta pe anumite domenii dar si persoane la inceput care sa le formam noi.
Se lucreaza atat pe partea de consultanta efectiva cat si pe partea de implementare de anumite proiecte.
Cautam ingineri pe mai multe domenii dar si economisti cat si profesori.

BENEFICII OFERITE

Se lucreaza pe baza de proiecte si se ofera bonusuri consistente.

Firma care activeaza in domeniul consultantei si medierii in afaceri.