Angajam bucatar incepator pentru Anglia regiunea Oxford

Blue Boar

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui bucatar/ajutor de bucatar pentru a completa echipa noastra multinationala.

CERINTE

Persoana serioasa, dornica de munca, ce doreste sa asimileze cunostinte noi si sa lucreze intr-un colectiv tanar.
Experienta minima necesara in bucatarie.
De preferat persoane pana in 45 de ani.
Persoana selectata trebuie sa vorbeascalimba engleza la nivel conversational.
Va rugam sa aplicati cu CV-ul in limba engleza, angajatorul fiind englez.

BENEFICII OFERITE

Salariu 13500 lire/an platibil lunar.
Cazare si 2 mese pe zi contra sumei de 41.3 lire/saptamana.
Cazare in camere single avand la dispozitie internet gratuit, masina de spalat, etc.
Asistenta in vederea obtinerii numarului NINO si a contului bancar pentru persoanele ce nu au mai lucrat in UK.
Tips in cuantum de 150-200 lire pe luna platibili saptamanal.
Contract de munca pe perioada nedeterminata, concediu platit conform legislatiei din UK.
Se lucreaza 5 zile pe saptamana si in regim split-shift.
Nu se percep nici un fel de taxe sau comisioane jobul fiind direct cu angajatorul.

Companie detinatoare a doua pub-uri traditionale englezesti : Blue Boar Longworth si The George & Dragon Swallowfield