ANGAJAM AREA SALES MANAGER

GENGAB BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indeplirea tintelor de vanzari stabilite de conducerea companiei
Identificarea potentialilor clienti conform strategiei companiei
Intretine relatiile cu clientii din portofoliul companiei conform strategiei companiei
Intocmeste fise de client si dezvolta baza de date a companiei
Intocmeste oferte tehnico – comerciale pe baza informatiilor furnizate de catre managementul companiei si conform cadrului de ofertare stabilit de catre management
Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale conform regulilor interne ale companiei
Raporteaza saptamanal si lunar activitatea de vanzari confom regulamentului intern al Departamentului Comercial
Colaboreaza cu celelalte departamente ale companiei pentru indeplinirea obiectivelor calitative si cantitative ale activitatii comerciale conform strategiei companiei
Participa la organizarea evenimentelor de promovare a companiei : conferinte, targuri, expozitii, etc
Desfasoara activitati de promovare catre clientii actuali si potentiali ai companiei

CERINTE

Limbi straine : Engleza - nivel mediu
Cunostiinte PC
Abilitati tehnice in domeniul echipamentelor specializate
Studii de specialitate: tehnice , comerciale

BENEFICII OFERITE

Daca sunteti o persoana independenta si va imaginati viitorul profesional intr-o companie inovatoare si de perspective.

Companie multinationala de vanzari produse destinate frumusetii si sanatatii.