Amazon Customer Advisor- Spanish

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de asistenta clientilor prin telefon, e-mail sau chat;
- Gestionarea reclamatiilor primite din partea clientilor in conformitate cu politicile companiei.

CERINTE

Amazon, lider de piata in e-commerce, deschide noi oportunitati pentru vorbitorii de limba spaniola!

Candidatul ideal

Cunosti limba spaniola la nivel avansat? Iti doresti un job flexibil ce iti da posibilitatea sa lucrezi de acasa?
Daca raspunsul este “Da”, atunci avem job-ul ideal pentru tine!
Amazon cauta noi colegi pentru pozitia de Customer Advisor!

Cerinte:

- Bune cunostinte de limba spaniola- scris si vorbit;
- Conexiune la internet si telefon fix, casti cu microfon;
- Cunostinte de utilizare calculator: Microsoft Office, Windows, E-mail, Chat;
- Disponibilitate de lucru in intervalul 06:00 - 24.00.

BENEFICII OFERITE

Participi la traininguri de Customer Support in mediul online si beneficiezi de tot pachetul de informatii necesare;
Castiguri lunare consistente ce includ parte fixa si variabila, in functie de performanta;
Posibilitatea de a lucra alaturi de echipa unei companii multinationale si de a relationa cu vorbitori nativi de limba spaniola.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.