Agenti vanzari cosmetice in mall, la stand - Italia - FARA COMISION SAU TAXE!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucreaza ca si consultant/a vanzari cosmetice in mall-uri luxoase din Italia: Roma, Milano, Sardena.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Castiguri medii intre 1500 – 2500 lire/euro pe luna in timpul anului, in decembrie intre 3000 – 4500 lire/euro.

Se ofera salarizare cuprinsa intre 5 euro/ora - 20 euro/ora, in functie de vanzari sau comision intre 20%-30% din vanzarile zilnice.

Vanzarile se bazeaza pe mici demonstratii practice asupra clientilor.
La sosire candidatii vor beneficia de training.

Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web.
In cadrul primului interviu, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei.

Compania de cosmetice se ocupa cu indeplinirea procedurilor legale.

Cazare asigurata contra cost in apartamentele firmei, complet utilate si mobilate modern, cu TV, cablu si internet, 2 persoane in camera.

Costul chiriei este de 10 euro/zi/pers.
Costul include si plata tuturor utilitatilor, chiria se plateste ulterior.

Transportul se deconteaza dupa 3 luni, in limita a 200 euro.

Puteti trimite CV-ul si direct prin e-mail la: office@head-hunting.ro

CERINTE

- tineri cu varste intre 20-27 ani,
- limba italiana nivel mediu sau engleza la nivel mediu + italiana incepator
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj,
- dorinta de a castiga cat mai mult,
- perseverenta,
- personalitate dinamica,
- foarte bune abilitati de comunicare.