Agenti inventariere patrimoniu B, TM, BH, DJ, CT, TL, NT, SV, BC, BZ, VN, GL, OT, GJ, MH, CS, AR

EUTRON INVEST ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inventariere mijloace fixe prin aplicarea si scanarea etichetelor cu coduri de bare, utilizand terminale mobile de tip PDA, pentru clientii firmei;
- Se cauta persoane in urmatoarele orase: Bucuresti, Timisoara, Oradea, Craiova, Constanta, Tulcea, Piatra Neamt, Suceava, Bacau, Buzau, Focsani, Galati, Saltina, Rm. Valcea, Tg Jiu, Drobeta Tr Severin, Resita, Arad, Satu Mare, Bistrita, Deva, Sibiu;
- Postul necesita disponibilitatea candidatilor de a se deplasa in diverse locatii ale judetului de resedinta;
-Postul necesita, in general, disponibilitate in intervalul orar 9 - 17, de luni pana vineri inclusiv;
- Candidatii trebuie sa aiba disponibil un laptop pe care sa-l utilizeze in locatiile ce trebuie inventariate;
- Canditatii trebuie sa redacteze si sa ajusteze rapoartele de inventariere impreuna cu reprezentantii clientilor

CERINTE

- Persoana dinamica, organizata, perspicace si responsabila;
- Atitudine proactiva si abilitati bune de comunicare;
- Cunostinte de operare calculator MS Excel;
- Disponibilitate pentru deplasare.

importator si distribuitor de echipamente bancare si de id automation