Agenti colectare debite colaboratori

IBS Professional Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

● efectueaza vizite la domiciliul debitorilor in vederea contactarii si negocierii, in limitele si termenele stabilite de catre companie;
● culege informatii referitoare la bunurile mobile si imobile ale debitorilor prin investigatii directe in teren;
● comunica noile date de contact ale debitorilor (numar de telefon, adresa, alte informatii relevante despre debitor)
● completeaza documente specifice procesului de colectare
● actualizeaza in permanenta baza de date si transmite periodic rapoartele privind informatiile obtinute

CERINTE

● permis de conducere categoria B
● MS Office – nivel mediu
● experienta similara reprezinta un avantaj

IBS Professional Solutions este prima companie locala care ofera servicii integrate de consultanta in domeniile: fiscal, contabil, audit, juridic (prin avocatii IBS), recuperari creante si resurse umane.

Combinatia dintre experienta vasta in domeniu, intelegerea pietei locale si existenta unei echipe cu abilitati si competente complementare ne permite sa oferim clientilor nostri servicii de consultanta de inalta calitate.