REPREZENTANT/TEHNICIAN SERVICE

ROMCRONOS MOLDOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-training pentru acomodare;
- vizite clienților noștrii;
-ofera asistenta tehnică;
-preluarea de comenzi telefonice;
-mediu de lucru relaxat și colectiv tânăr;

CERINTE

Candidatul ideal:
-studii medii;
-abilități tehnice;
-permis de conducere categoria B, C+E constituie un avantaj;
-abilitati de comunicare si relationare;
- orientare catre atingerea obiectivelor,
-capacitate de analiza, sinteza si organizare;
-persoana constiincioasa, energica, entuziasta, cu dorinta de a invata;
-capacitate de a duce actiunile la bun sfarsit in termenii stabiliti si de a depasi obstacolele intalnite;
-experiența într-un domeniu asemănător constituie un avantaj;

Firma ROMCRONOS MOLDOVA este infiinta in anul 2015 functionand in domeniul metrologiei inca de la inceput. Efectuăm verificări metrologice prin laboratorul SC ROMCRONOS SRL cu autorizația 058/2015.
Facem verificari, calibrari si etalonari pentru orice tip de bascula, cantar si balanta .
ROMCRONOS MOLDOVA asigura servicii de:
-reparații cântare;
- consiliere;
- verificari metrologice;
- etalonari;
- calibrari;
- diagnosticare;