manager de proiect / constructii supervizor

Rydon Group

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

rula și să pună în aplicare contracte
conduce livrarea proiectelor
monitorizează bugetele pentru a se asigura că toate costurile legitime contractuale sunt recuperate
se pregătească și să participe la revizuirea proiectelor
să se asigure că standardele de sănătate și siguranță de grup sunt îndeplinite și menținute în timpul tuturor operațiunilor sub control
înțelege, comunică și să reevalueze periodic riscuri majore și problemele asociate cu livrarea proiectului
asigură principalelor părți interesate, pe plan intern și extern, sunt conștienți de ceea ce este necesar și atunci când
să efectueze toate lucrările în conformitate cu procedurile de asigurare a calității companiei
să mențină o abordare flexibilă în relațiile atât cu clienții interni și externi
alte atribuții corespunzătoare la nivelul acestui rol

CERINTE

Un grad sau echivalent în Management de proiect, inginerie civilă sau discipline conexe.
În mod tipic mai mult de trei (3) ani de experiență post-absolvent.
Experiența etapa de constructie.
Auto-motivat, proactiv, ia măsuri și se implică.
Bun comunicator (verbal, în scris și ascultare), precum și cu puternice abilități de influență.
Bun client cu care se confruntă competențe.
Întreține relații excelente cu clienții.
Capabil de a rezolva conflictele sau lipsa de angajament prin utilizarea de influențare a competențelor.
Orientată spre rezultate și capabil să lucreze sub presiune.
Atitudine și abordare profesională la locul de muncă.

BENEFICII OFERITE

oferim perspective excelente de carieră, un salariu competitiv, și unul dintre cel mai bun pachet de beneficii în sectorul nostru, care reflectă pe deplin aptitudinile, experiența și calificarea angajaților noștri, și de formare restante, dezvoltarea și oportunitățile oferite de sprijin. Vă puteți aștepta să primească un pachet competitiv, inclusiv:
sistem de pensii
asigurare de viață
asigurare medicala privata (plan de asistență medicală)
în caz de accident și de protecție a veniturilor (invaliditate pe termen lung) acoperă
minim 28 de zile de vacanță ", în fiecare an (plus sărbătorile legale)
schema de bonus - schema noastră de bonus anual este legat de individ, echipa si performanta companiei
încredere - vă încurajăm să vină cu idei și pentru a obține maximum de locuri de muncă cu noi
Recunoașterea - avem un sistem de a recompensa oamenii care merg mile in plus pentru compania noastra
dezvoltare - oferim oportunități de dezvoltare reală de a progresa in cariera

Rydon este un grup de construcție, de dezvoltare, de întreținere și de management de succes. Suntem o organizație cu mai multe talentat, care lucrează într-o gamă largă de sectoare de piață în mediul construit. Noi aducem împreună o bogăție imensă de experiență, expertiză și talent, uniți prin valori și principii comune, axat pe parteneriatul cu clienții noștri pentru a îmbunătăți calitatea vieții pentru comunitățile în care lucrăm.