Supervizor Punct Comercial Resita

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Coordoneaza si conduce activitatea Punctului Comercial in conformitate cu strategia societatii;
• Coordoneaza si controleaza personalul din subordine in probleme aferente activitatii Punctului Comercial;
• Reprezinta societatea in relatiile cu clientii si cu potentialii clienti ce solicita informatii;
• Urmareste aplicarea prescriptiilor si normativelor specifice activitatii de furnizare a energiei electrice in conformitate cu reglementarile emise de ANRE;
• Urmareste zilnic modul de lucru al salariatilor din subordine, incadrarea corecta a solicitarilor in baza de date si ia masuri de instruire imediata de cate ori este necesar;
• Verifica zilnic stadiul lucrarilor si ia masuri imediate pentru rezolvarea acestora in termenele stabilite prin Standardul de performanta;
• Urmareste insusirea si respectarea de catre personalul din subordine a prevederilor curpinse in Standardul de performanta pentru activitatea de furnizare a energiei electrice elaborat de ANRE;
• Raspunde de executarea in termenele stabilite a tuturor lucratorilor;
• Verifica zilnic modul de aplicare a procedurilor (mod de lucru si formularistica) si a legislatiei in vigoare.

CERINTE

• Experienta pe un post similar, experienta in activitatea de furnizare a energiei electrice constituie un avantaj;
• Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
• Studii superioare in domeniul energiei electrice constituie un avantaj;
• Cunostinte tehnico-economice privind contractarea, tarifarea si facturarea energiei electrice constituie un avantaj;
• Cunostinte in operarea cu aplicatii CRM;
• Capacitate de multitasking;
• Bune abilitati de comunicare, negociere si ascultare activa;
• Capacitate de analiza si sinteza;
• Gandire tehnica si orientare catre client;
• Spirit de echipa;
• Spirit de discernamant in situatii critice.

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.