Consultant vanzari (produse electrocasnice), vineri-duminica, 6h/zi

SC Smartpoint Consulting Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti tanar, energic si pasionat de tehnologie? Ti-ai dori un job dinamic in care sa poti evolua? Fii pregatit sa faci parte din SUPER ECHIPA NOASTRA DE VANZARI!
Ai ocazia sa promovezi si sa vinzi BRANDURI de top in toata lumea!
Spune PREZENT si noi iti putem oferi jobul la care ai visat sa te remarci

Descriere job/responsabilitati:
- Prezentarea si finalizarea vanzarii produselor in magazinele de profil (zona de electrocasnice)
- Realizarea obiectivelor de vanzari si a raportarilor specifice
- Distribuirea materialelor promotionale si de informare
- Asigurarea suportului informational pentru personalul de vanzari din magazine

CERINTE

Trebuie sa:
- Ai abilitati foarte bune de comunicare si prezentare
- Ai experienta relevanta in domeniul vanzarilor
- Ai abilitati de persuasiune si orientare catre client
- Ai studii superioare finalizate/ in curs (studiile la profilul real reprezinta un avantaj)
- Ai abilitati si cunostinte in zona de tehnologie
- Fii o persoana energica si cu spirit de observatie
- Cunosti limba engleza; nivel mediu
- Ai disponibilitate pentru program part-time

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Training tehnic de specialitate
- Training de vanzari
- Salariu FIX +Bonus in functie de performanta
- Perspectiva profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de MKT si Comuinicare