Consultant Vanzari Arctic&Beko Resita

SC Smartpoint Consulting Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dacă îți dorești un job part-time pe perioada nedeterminată, te așteptăm în echipa noastră de specialiști în vânzări Arctic și Beko!

TRAININGUL va avea loc în Bucuresti în perioada 24 - 25 octombrie, iar toate costurile de transport, cazare si mese vor fi acoperite.

ORAȘE disponibile: Reșița, Satu Mare, Alba Iulia, Timișoara, Piatra Neamț, Cluj-Napoca, Focșani.
Ne-am dori să:
- Ai abilități foarte bune de comunicare și prezentare;
- Ai abilități de persuasiune și orientare către client;
- Ai experiență în vânzări (constituie un avantaj)

CERINTE

Descrierea jobului:
- Consilierea clienților și vânzarea produselor;
- Realizarea obiectivelor de vânzări și a raportărilor specifice;
- Distribuirea materialelor promoționale și de informare;
- Asigurarea suportului informațional pentru personalul de vânzări din magazine.

Program (joi-duminica sau vineri-duminica):
Joi: 15:00 - 20:00
Vineri: 15:00-20:00
Sambata: 11:00 - 17:00
Duminica: 11:00-17:00

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Plata avantajoasa;
- Bonusuri de performanta lunare;
- Training tehnic de specialitate;
- Training de vânzări și comunicare;
- Perspectivă profesională;

Esti curios sa afli mai multe si sa intri in echipa noastra? Trimite Cv-ul la cv@brandlink.ro cu titlul "Arctic + orașul pentru care aplici"

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de MKT si Comuinicare