Asistent Vanzari - Magazinul Nike (Resita)

S.C. ELMEC ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prezinta si vinde produsele oferind toate informatiile necesare, intr-un mod profesionist
- Identifica ocaziile de a vinde produse complementare
- Gaseste solutiile adecvate in raport cu cerintele clientilor
- Analizeaza rezultatele vanzarilor impreuna cu echipa
- Realizeaza receptia produselor potrivit instructiunilor primite
- Respecta standardele de Customer Service
- Mentine un mediu de lucru curat, placut si profesionist in magazin

CERINTE

- Studii medii
- Persoana deschisa, pozitiva, spontana, orientata catre clienti
- Excelente abilitati de comunicare si interrelationare
- Foarte bune abilitati de servire a clientilor
- Limba engleza la un nivel bun

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru modern - domeniu moda si sport
Echipa tanara, dinamica
Posibilitati de promovare in functie de performante
Program de lucru flexibil - in ture
Salariu net: 800 Ron
Tichete masa
Reduceri la produsele comercializate

S.C. Elmec Romania S.R.L. este Distribuitorul Oficial in Romania al celebrelor branduri sport NIKE si Converse, al brandurilor fashion Calvin Klein, Camper, Miss Sixty, Harley-Davidson, Marlboro Classics, Pepe Jeans, Energie, Replay si al brandului de bijuterii si accesorii Folli Follie.

Elmec Romania se afla pe piata din anul 1999 ca membra a grupului elen Elmec Sport, iar din 2007 a holding-ului international Folli Follie, renumit prin lantul sau de magazine de bijuterii, ceasuri si accesorii de inalta clasa.

Dezvoltandu-se constant, Echipa noastra se afla in cautare de profesionisti. Alatura-te noua si trimite CV-ul tau, insotit de o Scrisoare de Recomandare, la:

S.C. Elmec Romania S.R.L.
Departamentul Resurse Umane
Sos. Progresului nr. 130-144, sector 5, Bucuresti
E-mail: recruitment@elmecromania.ro
Fax: +4021 / 411.70.87