Specialist IT

KASTAMONU ROMANIA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
Instaleaza, configureaza si mentine in functionare componentele hardware si software pentru calculatoare
Monitorizeaza si asigura functionarea la parametri optimi a retelei de calculatoare, oferind si servicii de depanare a echipamentelor hardware
Ofera serviciul Helpdesk angajatilor companiei

CERINTE

Cerinte:
Cunoștințe despre:
- Bazele de date (MS SQL, MySQL),
- Sistemele de operare (Microsoft Windows Server, XP, Linux, virtualizare, securitate),
- Hardware calculatoare (servere, staţii de lucru, medii de stocare, RAID),
- VPN, administrare retea/server (Ethernet, LAN, WAN, TCP/IP)
Limba engleza nivel avansat
Orientare spre client
Incadrarea in termen
Abilitati de comunicare si relationare
Capacitate de munca in echipa
Spirit de initiativa
Adaptare la situatie

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Mediu de lucru dinamic cu posibilitate de avansare
Pachet salarial atractiv
Asigurare de sanatate
Cursuri de calificare si instruire
Tichete de masa
Transport asigurat Tg-Mures-Reghin si retur

Kastamonu Entegre A.S. membra a holdingului Hayat, cel mai mare grup din Turcia in procesarea lemnului, produce şi comercializează o gama foarte diversificată de produse pe bază de lemn, de la plăci de tip PAL brut si melaminat, plăci de tip MDF brut si melaminat, plăci de tip HDF pentru uşi celulare, pana la parchet laminat şi alte produse complementare.

Kastamonu Romania se afla in Reghin, judetul Mures si este rezultatul de succes al unui plan de investitii impresionant din punct de vedere financiar, tehnic si uman, in prezent avand un numar de peste 800 angajati in trei unitati de productie.

www.kastamonu.ro