Responsabil Administrativ

KASTAMONU ROMANIA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea şi gestionarea activităţilor administrative
Rezolvarea problemelor apărute şi menţinerea unei relaţii optime cu celalalte departamente
Transferul musafirilor la sediul firmei/hotel de la locaţiile comunicate
Gestionarea procesului de distribuţie de hrană şi lactate către angajaţii companiei
Menţinerea relaţiei cu furnizorii externi
Gestionarea parcului auto

CERINTE

Persoană energică, diplomată, cu bune abilităţi de comunicare şi relaţionare
Abilităţi de organizare, planificare şi prioritizare a activităţilor
Atenţie distributivă, capacitate de analiză şi simt dezvoltat al responsabilităţii
Capacitate de muncă în echipă
Cunoştinţe de limba engleză nivel conversaţional
Abilităţi de utilizare MS Office
Minim studii medii
Absolvirea unui curs de ’’Coordonator de transport’’ reprezintă avantaj
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Tichete de masa
Asigurare privata
Hrana rece

Kastamonu Entegre A.S. membra a holdingului Hayat, cel mai mare grup din Turcia in procesarea lemnului, produce şi comercializează o gama foarte diversificată de produse pe bază de lemn, de la plăci de tip PAL brut si melaminat, plăci de tip MDF brut si melaminat, plăci de tip HDF pentru uşi celulare, pana la parchet laminat şi alte produse complementare.

Kastamonu Romania se afla in Reghin, judetul Mures si este rezultatul de succes al unui plan de investitii impresionant din punct de vedere financiar, tehnic si uman, in prezent avand un numar de peste 800 angajati in trei unitati de productie.

www.kastamonu.ro