Referent Marketing

KASTAMONU ROMANIA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Contribuie la implementarea planului de marketing stabilit la nivelul intregii companii
Realizeaza activitatea de PR a companiei
Mentine si dezvolta relatiile de colaborare cu clientii/furnizorii existenti
Coordoneaza actiuni de publicitate / advertising
Urmareste si actualizeaza permanent website-ul companiei
Participă şi se implică activ în organizarea de evenimente şi expoziţii

CERINTE

Studii superioare
Cunostinte de limba engleza nivel avansat
Experienta in domeniul marketing minim 1 an
Abilitati excelente de utilizare MS Office
Persoana comunicativa, dinamica si entuziasta
Persoana receptiva, cu spirit de initiativa, responsabila si atenta la detalii
Capacitate de munca in echipa
Orientare spre client
Abilitati de negociere
Permis categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv si alte beneficii in functie de performante

Kastamonu Entegre A.S. membra a holdingului Hayat, cel mai mare grup din Turcia in procesarea lemnului, produce şi comercializează o gama foarte diversificată de produse pe bază de lemn, de la plăci de tip PAL brut si melaminat, plăci de tip MDF brut si melaminat, plăci de tip HDF pentru uşi celulare, pana la parchet laminat şi alte produse complementare.

Kastamonu Romania se afla in Reghin, judetul Mures si este rezultatul de succes al unui plan de investitii impresionant din punct de vedere financiar, tehnic si uman, in prezent avand un numar de peste 800 angajati in trei unitati de productie.

www.kastamonu.ro