Inginer Constructor

KASTAMONU ROMANIA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura organizarea, coordonarea şi controlului activităţii personalului muncitor, al prestatorilor externi, respectiv a lucrărilor în construcţii executate de aceştia.
- Raspunde de realizarea lucrarilor, de calitatea acestora si de incadrarea in termenele de executie stabilite.
- Se implica in activitatea departamentului tehnic si participa activ in proiectele in curs de desfasurare.

CERINTE

Studii superioare profil
Cunostinte de limba engleza nivel avansat
Abilitati excelente de utilizare PC
Abilitati de comunicare
Capacitate de munca in echipa
Orientare spre rezultate
Spirit de initiativa
Adaptare la situatie
Abilitatea de a analiza
Constituie avantaj:
- experienta in domeniu tehnic
- cunoastinte SAP, AutoCAD

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de formare a unei cariere, mediu de lucru stabil
Pachet salarial competitiv si alte beneficii in functie de performante

Kastamonu Entegre A.S. membra a holdingului Hayat, cel mai mare grup din Turcia in procesarea lemnului, produce şi comercializează o gama foarte diversificată de produse pe bază de lemn, de la plăci de tip PAL brut si melaminat, plăci de tip MDF brut si melaminat, plăci de tip HDF pentru uşi celulare, pana la parchet laminat şi alte produse complementare.

Kastamonu Romania se afla in Reghin, judetul Mures si este rezultatul de succes al unui plan de investitii impresionant din punct de vedere financiar, tehnic si uman, in prezent avand un numar de peste 800 angajati in trei unitati de productie.

www.kastamonu.ro