CONSULTANT VANZARI

C&I CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

identificarea de noi clienti persoane fizice
- prezentarea ofertei de produse ale companiei si
- identificarea nevoilor clientilor
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei

Vanzarea se realizeaza in baza unui catalog tiparit

CERINTE

studii liceale / facultate in curs - minim
- cunostinte de marketing
- excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- putere de convingere;
- capacitate de a lucra in echipa;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism,
- disponibilitate pentru deplasari in teren
- program flexibil;

BENEFICII OFERITE

Comision motivant din vanzari - part time
Salar motivant + comision din vanzari - full time

PERFECT HOUSE un magazin general in care veti gasi o gama variata de produse pentru casa,produse de amenajari interioare si decoratiuni, accesorii gsm, produse premium.