RASNOV: Sef Departamente Legume-fructe

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci?

-sa te implici activ in invatarea tuturor proceselor de lucru
-sa aplici procedurile Billa,

- vei fi responsabil de activitatea departamentului - organizare, coordonare resurse;
- respectarea procedurilor de lucru si realizarea indicatorilor de performanta

CERINTE

- studii medii finalizate;
- bun cunoscator al beneficiilor pe care le au fructele si legumele
- experienta de cel putin 1 an;
- simt de raspundere si seriozitate;
- orientare catre client si rezultate;
- simt estetic, spirit comercial;
- capacitate de organizare si coordonare
- flexibiliate si capacitate de anticipare.

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.