tehnician electrotehnica

grup serv

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalare si configurare soft de gestiune magazine
Intocmire documentatii fiscalizare
Fiscalizare case marcat utilizand PC sau tastatura
Instalare , configurare drivere comunicatie casa marcat
Instalare si configurare cantare digitale , scanere , imprimante departamentale
Contabilitate primara : nir-uri , facturi , stocuri marfa , piese , clienti , furnizori

- instalare si servisare echipamente de securitate : control acces , TVCI, incendiu , detectie efractie si de telecomunicatii
- intocmire fise de interventie la terti pe teren sau la punctul de lucru
- service pe teren ( judet Valcea ) clienti diversi : posesori aparatura fiscala, sisteme securitate , echipamente telecomunicatii
- activitate de marketing la sediul firmei si/sau pe teren

CERINTE

Absolvent facultate ( de preferinta tehnica ) sau student
Obligatoriu carnet de conducere
Abilitati tehnice : instalari hard si soft , service , mentenanta echipamente calcul ;
Candidatul/a ideal/a cu experienta minim 1 an in domeniu
Domiciliul in orasul Rm.Valcea sau localitati limitrofe

BENEFICII OFERITE

Salariu bun ( inclusiv bonuri masa 300 ron )
Bonuri cadou sarbatori
Masina si telefon servici

DESCRIEREA FIRMEI

Telecomunicatii , Sisteme gestiune fiscale , Automatizari