STIVUITORIST - Sibiu

Job Partner

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job Partner recruteaza pentru o companie de productie din Sibiu o persoana care va ocupa postul de STIVUITORIST.

- receptia marfii, descarcare - incarcare.

CERINTE

- studii medii;
- autorizatie ISCIR;
- experienta in folosirea stivuitorului;
- seriozitate, responsabilitate;
- disponibilitate pentru lucrul in doua schimburi.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- tichete masa - 15 ron/zi;
- masa la cantina;
- orele suplimentare platite 200%;
- abonament Tursib;
- prima performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

E T I M P U L S A F I I R E M A R C A T !

JobPartner. Pentru ca oamenii conteaza si pentru ca e timpul sa iubesti ziua de luni. Am creat JobPartner din dorinta de a fi mai aproape de oameni talentati ca tine, care merita sa intalneasca angajatori care iubesc si dezvolta cu adevarat oamenii.

La JobPartner veti avea parte de un candidate experience inedit, veti regasi dorinta de a descoperi si cunoaste potentialul maxim de care dispuneti, astfel incat sa va indreptam catre job-uri care vi se potrivesc cu adevarat.

Pentru ca pasiunea noastra pentru domeniul resurselor umane este nestinsa, furnizam cu succes de mai bine de 5 ani de zile servicii de recrutare & selectie si consultanta in domeniul resurselor umane.

www.jobpartner.ro