Specialist promovare si organizare evenimente

SANO VITA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Elaborarea proiectelor pentru evenimente
- Negocierea cu furnizorii
- Coordonarea activitatilor de pregatire si desfasurare a evenimentelor
- Mentinerea relatiilor profesionale cu clientii firmei si cu diversi colaboratori
- Organizarea evenimentelor
- Informarea pe piata concurenta
- Promovarea imaginii societatii

CERINTE

- Experienta pe un post similar
- Abilitati de negociere
- Creativitate
- Cunostinte de operare PC ( Microsoft Office, Corel, Adobe Photoshop, Photo Movie editor etc.)
- Cunostinte limba engleza

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonuri de masa

Sano Vita a fost înfiintata ca o necesitate de a pune pe piata româneasca produse vegetariene, pentru cei care aleg sa fie sanatosi.

În 1995 s-au concretizat idealurile noastre prin fondarea societatii comerciale Sano Vita. A fost printre primele firme importatoare de fulgi de cereale si a fost pioniera în revenirea pe piata a produselor din soia, dupa perioada comunista.

Astazi, produsele noastre sunt prezente în majoritatea magazinelor alimentare din tara, de la hypermarketuri pâna la magazine de tip Plafar. Firma are o retea proprie de distributie, cu puncte de lucru/depozite în diverse zone ale tarii (Oltenia, Dobrogea, Moldova, Maramures) si în capitala. Fie ca sunt pe rafturile unor magazine de cartier sau în raioanele hypermarketurilor, produsele SanoVita au toate aceleasi elemente grafice definitorii.

Lucram în parteneriat cu diferite firme din Cehia, Slovacia, Polonia, Grecia, Italia, Marea Britanie, Germania, Australia, Filipine, Thailanda, Canada, China, Iran si Turcia si participam la expozitii zonale si (inter)nationale, de tip IndAgra, Anuga, SIAL.

Promovam produsele prin reclame în cataloage si reviste de profil, precum si pe propriul site web – www.sanovita.ro.