Secretara

SC TOTAL DISTRIBUTION GROUP VALCEA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
-asigurarea transmiterii informatiilor primite din afara firmei, precum si a celor catre exteriorul firmei persoanelor carora li se adreseaza;
- promovarea imaginii firmei prin activitatea pe care o desfasoara;
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail;
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate;
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate a corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
- asigura multiplicarea sau scanarea documentelor primite in acest scop de la compartimentele firmei;
- asigura arhivarea si actualizarea bazei de date documente;

CERINTE

-buna comunicare orală şi scrisă;
-corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
-cunostinte operare PC si aparatura birotica;
- sincera, dispusa la colaborare;
- loialitate, confidentialitate;

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de distributie.