Responsabil logistica si urmarire clienti

SC COROM EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiune :
 Livrarea clientilor la termen

Responsabilitati:
 Planifica si optimizeaza livrarile clientilor in vederea respectarii termenelor asumate
 Urmareste comenzile si statusul acestora pe fluxul de finisare
 Anticipeaza si propune solutii pentru rezolvarea problemelor cauzate de eventualele intarzieri
 Alege solutiile de transport cele mai potrivite pentru fiecare situatie
 Gestioneaza stocul de mobilier finisat
 Pregateste documentele pentru livrare
 Informeaza clientii si/sau departamentul comercial cand se efectueaza livrarea

CERINTE

Candidatul ideal:
 Absolvent de studii medii sau universitare
 Persoana deschisa si comunicativa, orientata spre client
 Este serios, perspicace, perseverent si atent la detalii
 Cunoaste limba franceza la nivel avansat
 Poseda cunostinte PC : MS Office, ERP

BENEFICII OFERITE

Se asigura:
 Salariu motivant
 Transport decontat (Abonament sau vouchere carburant)
 Bonuri de masa;
 Prime

Fabrica de mobila, Comuna Daesti, Sat Sanbotin, Judet Valcea
Relatii la:
Tel. 0250.753.578
E-mail : laura.corom@gmail.com
Site: www.corom-mobila.ro