Reprezentant Comercial

SC Alson Com Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Se ocupa de achizitionarea si distribuirea produselor petroliere;
* Cauta clienti noi in vederea dezvoltarii oportunitatilor de afaceri din aria sa de responsabilitate;
* Prezinta si promoveaza produsele comercializate in conformitate cu standardele si politica comerciala a companiei;
* Prospecteaza piata comerciala si identifica noi oportunitati;
* Negocieaza si verifica derularea contractelor comerciale, respectarea conditiilor contractuale;
* Urmareste vanzarile catre clienti precum si incasarile de la acestia

CERINTE

* Cunoaste foarte bine comercializarea produselor petroliere;
* Cunoasterea generala a pietei;
* Experienta in vanzari;
* Promptitudine in luarea deciziilor;
* Abilitati sporite de comunicare si negociere;
* Cunostinte temeinice de operare calculator.

BENEFICII OFERITE

* Salariu motivant;
* Tichete de masa;
* Transport asigurat.

Firma producatoare de mobilier din lemn masiv, servicii de design si amenajare, vanzare combustibili si produse petrochimice.