MANAGER PRODUCTIE

SC VILCART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC VILCART SRL, cu sediul in Calimanesti, jud. Valcea, firma producatoare de ambalaje de carton, angajeaza manager vanzari.
Fondata acum 20 ani, SC VILCART SRL este astazi unul dintre cei mai seriosi si de nadejde producatori de carton ondulat din Romania, avand in portofoliu numeroase tipuri de ambalaje din carton ondulat, de la cele mai simple pana la cele mai sofisticate.
Responsabilitati:

Prospectarea pietei in vederea dezvoltarii portofoliului de clienti;
Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
Stabilirea preturilor
Prezentarea ofertei de produse

CERINTE

Studii superioare finalizate
Minim 3 ani experienta in domeniu, din care minim un an experienta in functie de conducere
Excelente abilitati de comunicare, prezentare, organizare
Posesor permis conducere categoria B.
Cunostinte PC

Avantaj: experienta intr-o companie de productie cu profil similar resprezinta un real avantaj.

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv
telefon serviciu
mediu de lucru tanar
oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul companiei
transport Rm. Valcea - Calimanesti - Rm. Valcea

APLICARE
Trimite aplicatia ta pe mail la office@vilcart.ro sau pe fax la 0250/751.049 insotita de un CV prin care sa ne convingi ca ai abilitatile necesare postului ales.
Specifica in subiectul email-ului pozitia la care aplici.

Firma VILCART a fost infiintata in anul 1994, in Calimanesti, Valcea avand ca obiect principal de activitate productia de carton ondulat si a ambalajelor din carton.