Gestionar depozit

DON PEDRO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:
- Receptioneaza bunurile si monitorizeaza, manipularea si depozitarea acestora, asigurând condiile de depozitare, pastrare si siguranta corespunzatoare;
- Urmareste rulajul bunurilor din stoc asigurand evidenta si raportarea situatiei stocurilor;
- Elibereaza bunurilor din gestiune;
- Intocmeste documentatia de evidenta a activitatii;
- Raporteaza activitatea desfasurata, atat in scris cat si verbal;
- Aplica normelor de calitate in domeniul sau de activitate, utilizand metodele standardizate de asigurare a calitatii;
- Aplica prevederile legale referitoare la securitatea si sanatatea in munca asigurand identificarea riscurilor de accidentare si raportarea pericolelor care apar la locul de munca si interventia in caz de urgenta.

CERINTE

Profil canditat:
Persoana cu spirit de organizare a propriei activitati si a celor pe care ii coordoneaza;
Abilitati de operare cu valori cantitative si calitative si orientare spatiala;
Studii superioare, de preferat economice;
Abilitati de utilizare a PC - Microsoft Office;
Capacitatea de a intelege consecintele deciziilor si asumarea raspunderii;

BENEFICII OFERITE

tichete de masa
salariul 3.200 lei

DESCRIEREA FIRMEI

Unitate de productie materiale igienico-sanitare.