Desenator/Proiectant retele electrice

SC RUXEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de planuri format AutoCAD a instalatiilor electrice
- Intocmeste documentatii tehnice de proiectare, sub indrumarea inginerilor proiectanti
- Insusirea rapida a cunostiintelor tehnice

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare intr-un din domeniu tehnic, de preferat electric
- Cunostinte de operare AutoCAD ( sau dorinta de a invata )
- Cunostinte de operare Microsoft Office (in special Word si Excel)
- Cunostiinte medii de limba engleza
- Persoana activa si organizata, cu abilitati de comunicare si lucru in echipa, rezistenta la stres
- Rigurozitate, atentie la detalii
- Disponibilitate la deplasari in tara
- Viziune tehnica

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltare personala si profesionala
- Mediu de lucru dinamic, deschis, provocator
- Pachet salarial motivant, bonus-uri

S.C. RUXEL S.R.L. a fost înființată în anul 2006 și deține o experiență și un portofoliu vast de lucrări și proiecte implementate. Domeniul de activitate îl reprezintă lucrările de proiectare rețele electrice, având atestate A.N.R.E. de tip C1A și Bp.