Delivery Helper - manipulant marfuri

OTZ Logistics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incarcarea/descarcarea masinilor de livrare
Asistarea soferului de distributie la incarcarea camionului (unde este posibil) pentru a se putea realiza repartizarea optima a incarcaturii
Respectarea tuturor regulilor financiare si aplicarea corect a politicii Companiei client
Preluarea tuturor atributiunilor driver-ului referitoare la activitatile de livrare a produselor, utilizare a documentelor insotitoare, verificare si exploatare a autocamionului atunci cand il inlocuieste.

CERINTE

Experienta manipulare marfa
Studii medii
Rezistenta la efort
Comunicativ
Fara cazier
Permis de conducere categ C si E este un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Cei interesati sunt rugati sa trimita cv-ul al hr@otz.ro, fax: 0741. 818.135 sau pot suna la 0755.103.063

OTZ Logistics Group este o companie 3PL (Third Party Logistics) care ofera solutii integrate de logistica pentru partenerii si clientii sai, alaturi de servicii moderne de depozitare si transport – (intern si international, in regim de grupaj si full truck).