Angajam Reprezentant Comercial

SC Alson Com Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• să întocmească toate rapoartele şi formularele solicitate de companie;
• să respecte regulamentele şi politicile companiei;
• să prezinte produsele, să preia şi să proceseze comenzile;
• să menţină şi să extindă portofoliul de clienţi prin noi vânzări;
• să promoveze serviciile şi produsele firmei;
• să realizeze planul individual de vânzări;
• să încheie contracte specifice activităţii;
• să menţină relaţia cu actualii clienti;
• să actualizeze permanent baza de date etc.

CERINTE

• studii superioare,
• experienta in vanzari constituie un avantaj,
• cunoştinţe de operare pe calculator -MS Office, navigare internet.

BENEFICII OFERITE

• salariu motivant;
• tichete de masa;
• asigurarea transportului;
• bonus de performanta;
• prime de sarbatori.

Firme producatoare de mobilier din lemn masiv,servicii de design si amenajare ,vanzare combustibili si produse petrochimice.