ANGAJAM EECTRONIST/ TEHNICIAN TELEFONIE/ HARWARE/ SOFTWARE

PERFORMARKET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea principala va fi diagnosticarea si solutionarea eficienta a produselor intrate in service si cautarea celei mai bune solutii pentru client.
Intocmirea corecta a fiselor de service punand un diagnostic corect pe fiecare defect.
Notificarea clientului privind stadiul reparatiei si pastrarea unui transparente o procesului de reparatie comunicand catre client etapele principale ale procesului de reparatie.
Solicitarea de piese, consumabile si echipamente necesare.
Produsele ce vor intra in service sunt: telefoane, mobile, calculatoare, laptopuri, monitoare,periferice, tablete...

CERINTE

Se va lucra intr-o echipa dinamica, flexibila, in formare si posibilitatea de avansare este mult mai rapida.
Flexibilitate si libertare in desfasurarea activitatii.

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza in functie de cunostinte(partea fixa) iar bonificatiile vor fi date in functie de activitatea prestata.

DESCRIEREA FIRMEI

Dealer utilaje foraj Massenza in Romania