SC ALSON COM TRADING SRL angajeaza Responsabil Planifiare Productie

SC Alson Com Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Lanseaza comenzile de fabricatie in ASIS;
• Intocmeste fisele limita pentru comenzile lansate;
• Intocmeste programul de fabricatie (valoric, cantitativ) pe trimestru, pe luna, pe saptamana pe total fabrica si pe sectoare de productie (gater, uscare, croit, prelucrari mecanice, montaj, finisaj);
• Distribuie programul de fabricatie catre Urmarie Productie sectoarele de productie, gestionari, contabilitate, vanzari;
• Primeste, prelucreaza si inregistreaza realizarile zilnice, saptamanale, lunare pe locuri de munca (utilaje), sectoare de productie si fabrica – rapoarte de productie pe utilaje, note de predare intre sectoare, etc. de la Urmarie Productie etc.

CERINTE

Cerinte:
• studii superioare in domeniul tehnic,
• experienta in domeniul productiei min. 5 ani,
• cunoştinţe de operare pe calculator -MS Office, Autocad, Asis, navigare internet,
• capacitatea de a redacta rapoarte clare şi concise,
• constituie un avantaj cunostintele in domeniul industrializarii lemnului

BENEFICII OFERITE

• salariu motivant;
• tichete de masa;
• asigurarea transportului;
• bonus de performanta;
• prime de sarbatori.

Firme producatoare de mobilier din lemn masiv,servicii de design si amenajare ,vanzare combustibili si produse petrochimice.