SC ALSON COM TRADING SRL angajeaza Operator CNC (masini-unelte cu comanda numerica)

SC Alson Com Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- aprovizionarea locului de munca cu materiale si semifabricate,
- aprovizionarea locului de munca cu SDV-uri,
- studierea documentatiei de executie, masinii unelte cu comanda numerica – stabilirea originii coordonatelor, reglarea initială a masinii unelte cu comanda numerica, reglarea statica a sculelor si montarea dispozitivelor de fixare,
-prelucrarea lotului de piese, controlul pieselor executate pe masini unelte cu comanda,
- depozitarea si expeditia pieselor prelucrate, asigurarea functionarii masinilor-unelte cu comanda numerica,
- planificarea activitatii proprii si organizarea locului de munca,
- organizarea cadrului general de deschidere si închidere a activitatii la locul de munca etc.

CERINTE

- studii medii / scoala profesionala / calificare in domeniu;
- experienta in domeniu;
- cunostinte in operarea masinilor cu comanda numerica;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- tichete de masa;
- asigurarea transportului;
- bonus de performanta;
- prime de sarbatori.

Firme producatoare de mobilier din lemn masiv,servicii de design si amenajare ,vanzare combustibili si produse petrochimice.