SC ALSON COM TRADING SRL angajeaza Customer Support

SC Alson Com Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• este persoana-suport in relatia cu clientii finali zonali si eventualii clienti (agenti de vanzari ,magazine,proveniti din alte judete) si departamentul de productie;
• identifica nevoile clientului, consemneaza nevoile clientului (tema de proiecatre), intocmeste dosarul clientului (dosarul clientului se pastreaza in cate un exemplar in fiecare din departamentele implicate;
• intocmeste si distribuie catre client(clientii zonali)ofertele estimative de pret etc.

CERINTE

• cerinte: studii superioare in domeniul economic/tehnic,
• experienta in vanzari/suport clienti min. 2 ani,
• cunoştinţe de operare pe calculator -MS Office, navigare internet,
• capacitatea de a identifica nevoile clientilor.

BENEFICII OFERITE

• salariu motivant;
• tichete de masa;
• asigurarea transportului;
• bonus de performanta;
• prime de sarbatori.

Firme producatoare de mobilier din lemn masiv,servicii de design si amenajare ,vanzare combustibili si produse petrochimice.