Agent vanzari produse cosmetice profesionale

TOPCOSMETIC C&G DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un agent de vanzari de produse cosmetice profesionale pentru zona Ramnicu Valcea, Slatina si zonele inconjuratoare.
Prezenta fizica atragatoare si dictie buna.

CERINTE

Cerinte:
- aspect fizic placut;
- amabilitate si rabdare cu clientii;
- vanzare produse cosmetice profesionale pentru saloane
- incasare si gestionare marfuri;
- receptie marfa si calculare preturi pe baza facturilor;
- cunostinte de baza cu PC
- eliberare chitante, incasare bani pe baza de facturi, etc
EXPERIENTA in domeniu vanzarilor constituie o pondere mare in selectionare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- masina de servici;
- laptop de servici;
- telefon de servici;
- o scurta perioada de training in care trebuie sa asimilati rapid informatiile necesare.

Depunere CV: topcosmetic@yahoo.com

TOP COSMETIC C&G DISTRIBUTION - distributie de cosmetice profesionale in 9 judete in Oltenia si 3 showroom'uri in Craiova, Pitesti, Tg. Jiu