Agent turism Ramnicu Valcea

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vanzare bilete de autocar, bilete de avion din aplicatia online
-efectueaza rezervari in contul clientilor
-ofera informatii clientilor cu privire la trasee, preturi practicate
-activitati de coletarie(preluare colete in sistemul informatic, eliberare din sistem la predare)
-atingerea targetului de vanzari lunar;
-gestionare corecta a bugetului conform legilor contabile in vigoare si a regulamentului intern al societatii.

CERINTE

-Studii medii sau superioare(reprezinta un avantaj)
-Experienta de minim 6 luni în activitati similare
-Disponibilitate pentru program flexibil si pentru deplasari;
-Detinerea permisului de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
-mediu de lucru dinamic
-posibilitatea promovarii
-pachet salarial atractiv
Salarizare:
Pachet salarial atractiv, in functie si de nivelul vanzarilor, bonuri de masa.
Doar persoanele selectate vor fi contactate!

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern