Angajez identificator piese auto

AUTO VASILOSCHI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate avand ca obiect de activitate comertul cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si a motocicletelor cauta personal pentru punctul de lucru din Radauti.

Responsabilitati :

- Identificarea reperelor de piese auto in programe specializate, la solicitarea clientilor;

- Operarea comenzilor facute de catre clienti

- Prezinta oferta firmei la potentialii clienti

-Vinde produsele firmei atat la clientii existenti cat si la posibili noi clienti, factureaza si incaseaza.

- Livreaza /receptioneaza marfa in baza documentelor de livrare / receptie

CERINTE

Cerinte specifice:

- Experienta pe o pozitie similara in piata auto;
- Bune cunostinte de operare programe de identificare piese auto(tecdoc,webcat, smart client etc);

- constituie avantaj experienta in identificarea pieselor originale (bmw real oem, mercedes epc,etka, etos pentru VW etc)

- Cunostinte de operare a MS Office;
- Abilitati excelente de comunicare si convingere;

Candidatii care indeplinesc criteriile de mai sus, sunt rugati sa trimita cv-urile/eventualele intrebari, la urmatoarea adresa: tekkconsult@yahoo.com .

Comert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si a motocicletelor