Receptioniste

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam doua receptioniste pentru sala fitness in Qatar Salariul este 800 dolari, plus comision din incasari la atingerea targetului.
Se ofera cazare, transport, asigurare medicala si bilet de avion.
Limita de varsta: maxim 35 de ani.
Nu se cere permis de conducere, soferul companiei le duce de la cazare la serviciu si inapoi la cazare dupa terminarea programului.
Fetele vor fi cazate cate 2-3 in camera, cladirea este doar pentru femei, barbatii nu au voie inauntru.
Programul de lucru: 8 ore pe zi, 6 zile pe saptamana. Ziua libera este vinerea.

CERINTE

Cerinte:
Limba engleza nivel mediu,
Cunostinte PC si MS Office.

BENEFICII OFERITE

TJOBS is the international marketplace for Recruiters, providing qualified European employees for companies in the UK, France, Germany, The Netherlands and other European countries. Via our own database and a network of over 1.250 connected Recruiters, we can quickly respond to requests for hard-to-find profiles and for high-volume recruiting. TJOBS marketplace is part of Tjobs Holding BV in the Netherlands.