Posturi in hoteluri din QATAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

EURO STAFF SOLUTION desfasoara cu succes programe de munca in domeniul HOTELIER-RESTAURANTE in majoritatea tarilor din Europa. Agentia noastra ofera locuri de munca in domeniul turistic persoanelor interesate chiar daca nu au calificare. Insa, se cere un grad minim de experienta si cunoasterea limbii engleze.

Se lucreaza in hoteluri, restaurante, cafenele si baruri.
Salariu: ~400 USD/luna + tips-uri foarte bune. Contractele de munca sunt pe o perioada de minim 6 luni.

AVANTAJELE PROGRAMULUI:
a) Contract legal de munca pe perioada sezonului estival si nu numai. Sunt multe oferte din partea hotelurilor care au deschisa activitatea pe tot timpul anului.
b) Se lucreaza in locatii care atrag turisti, iar tipsurile incasate de candidati sunt generoase. Astfel, pe langa salariul primit veti putea face bacsisuri care va vor intregii castigul lunar. Multi dintre candidatii nostrii practic isi dubleaza astfel veniturile.
c) Daca aveti experienta si cunoasteti limba engleza veti putea pleca foarte repede.
d) Veti putea face o cariera in domeniul turistic si veti putea alege sa lucrati pe termen lung pentru angajatorul d-voastra.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
• au cunostinte de limba engleza la nivel cel putin conversational;
• nu au cazier judiciar;
• sunt clinic sanatoase atat fizic cat si psihic;
• este necesar un minim de experienta.
• nu este obligatoriu sa aveti calificare, dar constituie avantaj.