Cosmeticiana salon de lux – Doha, Qatar - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o activitate de peste 17 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra intr-un salon de lux din Qatar.

Oferta:
- salar net de baza 1.100 euro + comision cuprins intre 5% - 10% din tratamente sau vanzari produse,
- posibilitate de castig 3.000 – 4.000 euro /luna,
- cazarea asigurata intr-o vila de lux, contra cost – 100 euro/luna
- bilet de avion oferit de angajator,
- se lucreaza 6 zile/saptamana, 8 - 11 ore/zi,
- transportul la locul de munca este asigurat gratuit cu masina companiei.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Toate interviurile sunt pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati pentru interviu.

Va rugam sa trimiteti CV cu fotografie prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550.

CERINTE

Cerinte:
- experienta pe o pozite similara 1-2 ani,
- limba engleza la nivel avansat – obligatoriu,
- experienta in vanzari reprezinta avantaj.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.