Campanie Recrutare personal hotelier pentru hoteluri de 4 si 5 stele QATAR

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru din Qatar cautam personal calificat pentru restaurantul care se va deschide in Doha.
Pozitiile deschise sunt:
1. Restaurant Hostess
2. Waiters
3. Bartender
4. Bar Attendant

CERINTE

Cerinte obligatorii:

- Experienta in domeniu de minim 1 an obligatoriu
- Cunoasterea limbii engleze fluent
- Inaltime de minim 1,60 metri. (se va specifica inaltimea in cv-ul trimis)
- Diploma/ certificare / recomandare in domeniu obligatorie

Conditii de lucru:
- Program de lucru: 48 ore saptamanal - orele suplimentare vor fi platite conform legislatiei din Qatar
- Restaurantul va avea clientela de la hoteluri de 4 si 5 stele
- Se asigura transport, cazare , asigurari de sanatate
- Se ofera masa in timpul serviciului
- Perioada contractuala este de minim 1 an de zile cu posibilitate de prelungire
- Salariu foarte atractiv

IMPORTANT:
CV-urile se trimit in format WORD ( trebuie sa contina o poza de tip pasaport impreuna cu notificarea inaltimii) la adresa de email: valentin.iftimi@petrolvalves.ro

Preselectia se va face pe baza de cv urmand ca selectia finala se se faca pe baza de interviu in Bucuresti in cursul lunii Octombrie 2016.

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.