inginer instalatii

SC VITAL BLUEAQUA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea, intretinerea si exploatarea sistemului de alimentare cu apa si de canalizare pentru Orasul Popesti-Leordeni.
Coordonarea echipelor de lucru in executia de bransamente de apa si racorduri de canalizare, a interventiilor pe conductelor de apa in caz de avarii
organizarea activitatii departamenului tehnic ;
supervizarea activitatii personalului din cadrul departamentului tehnic;
dotarea tehnica adecvata activitatii societatii, oferirea de consultanta si consiliere tehnica de specialitate
Înlocuieste Directorul Societatii în perioadele în care acesta lipseste din societate;
Analizeaza propunerile de diversificare a activitatii si întocmeste rapoarte privind activitatea societatii
Identifica cauzele pentru care unele activitati nu aduc rezultatele asteptate
Analizeaza din punct de vedere tehnic si calitativ activitatea societatii si face propuneri de îmbunatatire a calitatii acesteia ;
Colaboreaza cu controlul financiar intern pentru sesizarea si rezolvarea aspectelor aparute în activitatea societatii
Asigura respectarea legislatiei în vigoare, în activitatea societatii;
Asigura perfectionarea pregatirii profesionale proprii si a lucratorilor din subordine;
Respectarea prevederilor legale si a normelor proprii privind pastrarea secretului de serviciu.

CERINTE

Inginer instalatii, absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii Bucuresti - Facultatea de Hidrotehnica sau Facultatea de Instalatii, experienta minima 1 an
Experienta in relatiile cu publicul si in prestari servcii alimentare cu apa si de canalizare
Experienta manageriala in relatia cu muncitorii si cu autoritatile publice locale.
Organizat
Candidatu ideal va avea experienta in intocmirea devizelor si situatiilor de lucrari
Cunoastere la nivel mediu Autocad 2D, world, excel, etc.

BENEFICII OFERITE

- telefon serviciu
- salariu motivant in functie de performante
- lucrul intr-o echipa tanara