Angajam electricieni

D&D Instalatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate cu experienta in domeniul instalatiilor, angajeaza cu forme legale electricieni pentru executie, intretinere si reparatii instalatii electrice de utilizare (interioare) pentru ansambluri rezidentiale (locuinte, spatii comerciale etc) si industriale (hale de productie etc).
Activitatea se desfasoara, in principal, in zona de sud-est a Bucurestiului (Berceni, Popesti-Leordeni, Dobroiesti etc).

CERINTE

Candidatul ideal:
=> Experienta in domeniul instalatiilor electrice sau disponibilitate de a se perfectiona in acest domeniu;
=> Seriozitate, responsabilitate, respectarea cerintelor de calitate;
=> Domiciliul in Bucuresti/Ilfov sau zone limitrofe (nu se asigura cazare);

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
=> Contract pe perioada nedeterminata (cu perioada de proba remunerata);
=> Salariu atractiv si motivant, negociabil cu fiecare in parte, in urma unui interviu, functie de capabilitate (abilitatea fiecaruia) si rezultate;

Carnet de conducere auto => reprezinta un avantaj.

DESCRIEREA FIRMEI