Specialist în vânzări și marketing online

G Partner Sp. z o.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Identificarea prin telefon a potențialilor clienți ce doresc să utilizeze marketingul online
• Consilierea clienților și pregătirea soluțiilor de marketing
• Managementul bugetului campaniilor publicitare
• Abordarea individuală a necesităților clienților și oferirea de suport profesional
• Menținerea relațiilor cu clienții pe termen lung
• Instruirea clienților în legătură cu produsele și platforma Google: AdWords, YouTube, Google+

CERINTE

• Învățământ superior
• Fluent în limba română - condiție necesară
• Experiență în vânzări B2B
• Foarte bune cunoștințe în utilizarea computerelor și aplicațiilor web
• Foarte bune abilități de comunicare
• Gândire analitică
• Abilitatea de a lucra sub presiunea timpului
• Independența în acțiune, creativitate

BENEFICII OFERITE

• Salariu de bază
• Sistem atractiv de bonusuri
• Loc de muncă stabil – contract de muncă (umowa o pracę)
• Ore de lucru fixe (Lu.-Vi. 9:00 - 17:00 sau 10:00 – 18:00)
• Pregătire profesională – 2,5 săptămâni training despre produse și vânzări
• Contact cu produsele moderne de publicitate online
• Muncă în mediu prietenos
• Dezvoltarea profesională extinsă

Firma care se ocupa de promovarea publicitatii si marketing-ului online.