Specialist in vanzari - Polonia

LKK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- suport zilnic pentru Departamentul Vanzari: pregatirea ofertelor, preluarea comenzilor, ordine de confirmare si supravegherea expedierii la timp
- pregatirea documentatiei și coordonare de pregatirea de modele de depunere a ofertelor
- pregatirea calculelor pretului

CERINTE

- foarte bune cunostinte de limba engleza
- capacitatea de a analiza informatii din mai multe surse și stabilirea prioritatilor
- capacitatea de a planifica si organiza munca proprie
- abilitatea de a gandi analitic
- o buna cunoastere a pachetului MS Office (in special Word si Excel)
- carnet de conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil intr-o companie dinamica in crestere, cu o echipa internationala,
- posibilitatea de o dezvoltare profesionala continua (cursuri de formare),
- posibilitatea de a participa la proiecte interesante, provocatoare,
- pachet atractiv de beneficii,
- atmosfera prietenoasa la locul de munca.

LKK este o agentie poloneza de recrutari care opereaza in intreaga lume. Scopul este acela de a gasi candidatul ideal astfel incat compania si candidatul sa se potriveasca ca doua jumatati perfecte de mar. Pentru mai multe informatii va rugam sa vizitati site-ul nostru: www.lkk.pl